Війна започатковує власні тренди, ось і співачка Тіна Кароль поділилась радісною звісткою з фанатами у соцмережі — нарешті дала ім’я кішці, яка приблудилася до неї кілька років тому і тепер тваринку звуть Джевеліна.

В наш час на честь американського зенітно-ракетного комплексу “Джавелін”, за допомогою якого українська армія знищує ворожу техніку, українці називають не тільки дітей, а й чотириногих друзів. Саме цей тренд і підтримала зірка разом зі своєю пухнастою улюбленецею.

Тіна Кароль

“Сурова і хоробра, моя котя нарешті отримала ім’я – Джевеліна. Завжди кликала її Котя”, — написала Тіна Кароль в своєму Instagram.

Javelin (Джевелін) — це американський переносний протитанковий ракетний комплекс, який призначений для ураження бронетехніки і малошвидкісних цілей, що низько летять. Це – перший серійний ПТРК третього покоління, який розроблявся з 1986 року.

В Україні ця назва стала популярною під час війни проти Росії. За допомогою таких пристроїв, які ЗСУ отримують від США, знищується ворожа техніка.

Кішка ще у 2020 році приблудилася до Тіни маленьким кошеням і співачка вирішила залишити її у себе вдома — жартома вона навіть називала її своєю донькою.

А тепер зірка вирішила символічно назвати свого домашнього улюбленця на честь техніки, яка знищує окупантів. До цього у кішки не було імені — Тіна Кароль називала її просто Котею.

Тіна Кароль активно гастролює Європою, привертає увагу світу до війни в Україні та фінансово підтримує свою Батьківщину, а нещодавно вона заспівала гімн України на відкритті артвиставки у Венеції.

Фото: Instagram