Різдво Христове – чудове свято любові та надії. Для усіх вірних, Різдво – це найбільше свято в історії людства, свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній, втілився і став людиною, щоб спасти людей усього світу.
    Саме тому, Різдво ще й час подарунків та сюрпризів! Єдиний в Україні Благодійний Творчий Проєкт по соціалізації дітей з особливостями розвитку «Дует із зіркою» підготував чудовий різдвяний подарунок для усіх своїх друзів, прихильників та й взагалі, для усіх пересічних громадян України!

Цей подарунок – не тільки чудова можливість на власні очі побачити та почути найулюбленіших зірок Української естради, Народних Артистів Павла Зіброва, Оксану Пекун, Анатолія Гнатюка, Аллу Попову, а також Андрія Князя, Laud, Brava та багатьох інших, але й дивна нагода втілити свою любов та підтримку, щодо дітей з відповідними вадами здоров’я, які так потребують Вашої опіки та розуміння! Адже кожен куплений Вами білет на Благодійний різдвяний концерт, що відбудеться 9.01.22 о 19:00 у Великій залі Національної Музичної Академії України (Майдан Незалежності) – це можливість наших діточок з особливими потребами отримати для себе маленький шматочок щастя та надії, яка їм так потрібна. Всі гроші, вилучені за придбані квитки, будуть перераховані на рахунок організацій, що опікуються дітьми з особливими потребами. 
    А  наших шановних глядачів очікують не тільки  незвичайні колаборації, оригінальні постановки та яскраві номери, але й можливість виграти сучасний 3D-принтер, який буде розіграний серед усіх придбавших квитки на цю знакову подію. Приходьте на концерт і підтримуйте проєкт, адже добрі справи, особливо в ці святкові дні, ТАК ВАЖЛИВІ!

Партнери проєкту: Теленакал “Інтер”, 33 Канал, 4 Канал, 8 Канал, AUTO lady, Brava Production, CosmoLady, ECOTV, ENJOYING Club, Fashion star, Happy Star, InRating, Light 4B$, Lucky Ukraine, Media Light Group, MUZVAR, UA Суспільне Мовлення, Ukrainian People, АГИДЕЛЬ, Апостроф, КИЇВ телекомпанія Однокласник, Тайны звёзд, Интересные люди; Морозиво Vital, AGGR University, Animal Park, AquaMelan, ArtLiga, BECKER, CL-Ukraine, Flowers de luxe, Gali-Leo Martin Ukraine, GREK Fitness, I-Dolina, ITTA, KievArtMusic, Lana Steshenko, MARKOS grill house, NAOMI Club, Organic beauty, Pavel Andriushchenko, ReklamEffect, Шоколад без цукру “Керолайт”, Майстерня їстівних букетів “Лайм”, ЛОГОС, Лілія Олійник, Мрію Жити, ОБОЛОНЬ, Творчі Діти, Школа Джазового та Естрадного Мистецтва, Gakal medacal

Фото: instagram, PR