Фронтмен гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин показав фото залишків свого будинку під Гостомелем, який спалили окупанти.

Харчишин

Музикант виклав світлини будівлі, яка нещодавно згоріла вщент внаслідок ворожих обстрілів, на своїй сторінці в Instagram.

Вперше після трагічної новини Харчишин показав, як зараз виглядає його, в минулому, затишний будинок, точніше — те, що від нього залишилось.

Виконавець зробив це задля того, аби привернути увагу до потреб одного з новоутворених підрозділів ЗСУ. За його словами, в складі підрозділу зараз захищає Україну його старший син і брат.

“Цей будинок під Гостомелем – частина мого життя. В ньому виросли і жили троє моїх синів. Я будував його за всі гроші, шо я заробляв. Так, це будинок, в якому жили мої діти. Старший нині на фронті”, —поділився Харчишин.

В будинку залишались двоє кішок, яких він ще кілька днів тому годував і він не впевнений що вони живі. Валерій пообіцяв побудувати сотні таких будинків, але спочатку треба знищити ворога, що ступив на нашу землю.

Зараз Харчишин збирає кошти, щоб придбати необхідне військове спорядження.

“Держава забезпечила зброєю та одягом. Дещо я купив. Дещо ми знайшли безкоштовно. Решту знайшли у Польщі, але це слід придбати. Загальна вартість ~ €27 000. За кілька днів хлопці їдуть “на роботу”. Буду вдячний за ваш внесок на захист наших родин та домівок. Нашої Неньки. Прозвітую за кожну гривню та поверну квитками на майбутній концерт “ДР” після нашої перемоги над ордою”, — зазначив Валерій Харчишин та опублікував список від командира підрозділу.

Як розповів музикант, щоб дати відсіч російським окупантам, в Україні формуються нові підрозділи ЗСУ, які потрібно забезпечити всім необхідним.

Фото: Instagram