Віцепрем’єрка-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що 4 квітня працюватиме гуманітарний коридор з Маріуполя до Запоріжжя для приватного транспорту.

Верещук
Ірина Верещук

Із Запоріжжя по маршруту в Маріуполь виїжджають 15 автобусів для евакуації. Також сьогодні відбуватиметься евакуація мешканців міст у Луганській області.

Делегація Міжнародного Комітету Червоного Хреста планує продовжити рух до Маріуполя з міста Мангуш разом із 7-ма автобусами.

“З Маріуполя до Запоріжжя на приватному транспорті. 15 автобусів для евакуації наших людей вже виїхали із Запоріжжя до Маріуполя. Продовжуємо евакуацію людей із міст: Сєвєродонецьк, Попасна, Лисичанськ, Рубіжне та села Нижнє Луганської області”, — зазначила Ірина Верещук.

В складний воєнний час “Укрзалізниця” також не припиняє вивозити зі сходу країни, який потерпає від російських окупантів, населення до більш безпечних регіонів країни.

Вчора, 3 квітня, вдалося евакуювати 2694 людей, працювало три коридори.

“Окупанти постійно порушують режим тиші та обстрілюють гуманітарні колони в Луганській області. Незважаючи на це, мужні поліцейські, військові та водії під керівництвом голови Луганської обласної ВДА продовжують допомагати евакуюватись цивільному населенню” — відмітила Верещук.

Фото: Instagram