Телеведуча Леся Нікітюк запропонувала українкам публікувати в Instagram свої чарівні фото під хештегом #красадляЗСУ, щоб підняти “моральний та чоловічий дух” наших захисників і таким чином запустила справжній “красивий” флешмоб на підтримку бійців ЗСУ.

Леся

“Дівчата! Я бачу, як за час війни ми з вами трохи, як це правильно сказати… так шоб себе і вас не образити… Ну не постаріли, а так би мовити потьмяніли, втратили колір, короче. Ми не маємо на це право. Я розумію, що такий час. Але час страху минув, ми високо підняли голову. А якщо ми її підняли – значить вона має мати розкішний вигляд! Наші чоловіки, наші захисники мають бачити нас гарними. Щоб вони ще краще нас захищали, ми маємо підняти їм моральний дух ну і чоловічий. Щоб було бажання швидше розбити ворога і повернутися додому. Тому пропоную флешмоб – публікуємо свої гарні фото з хештегом “Краса для ЗСУ”, — закликала Леся Іванівна.

Українські зірки-красуні із задоволенням долучаються до нового флешмобу, який організувала Леся. Челлендж телеведучої вже підтримали солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька, хореограф Ілона Гвоздьова, телеведуча Маша Єфросиніна, співачка Оля Полякова, фотограф Соня Плакидюк, виконавиці Наталка Карпа та Олена Омаргалієва.

“Моя подруга Леся Нікітюк запустила чудовий флешмоб, щоб підбадьорити всіх українців, а також підтримати бойовий дух військових ЗСУ. Захисники наші, ви найкращі у світі! Дівчата, приєднуйтесь до флешмобу, давайте додамо трохи фарб у стрічку. Слава Україні”, — написала вокалістка гурту KAZKA Саша Заріцька.

“Наші мужні чоловіки віримо в вашу силу, розум та спритність. Дякуємо вам кожного дня, тримаємо за вас кулачки, молимося за вас і чекаємо повернення додому і нашої перемоги. Ви в нас найкращі” – поділилася хореографиня Ілона Гвоздьова.

“Моя люба Леся наказала причепуритись і підтримати гештег #красадляЗСУ. Та маю сказати, що із чепуріння поки що вдаються лише бант і квіти з переходу. А от душу чепурять вірші Ліни Костенко”, – зазначила фотограф Соня Плакидюк.

А чарівні красуні Оля Полякова та Маша Єфросиніна причепурилися для благодійного концерту у Нюрнбергу.

“Наші захисники, ми вас любимо!” — підписали світлину зірки.

Бути гарною у воєнний час – зовсім не соромно, адже жіноча краса та чарівність мотивуватимуть та надихатимуть наших захисників на передовій.

Фото: Instagram