Святослав Вакарчук, лідер культового гурту “Океан Ельзи” розповів, що у рамках благодійного концерту “І все буде добре” вдалося зібрати понад 8 мільйонів гривень для українських дітей, які постраждали від війни.

Океан Ельзи

Концерт пройшов у києвському метрополітені, на станції “Золоті ворота”, а локація обрана невипадково і в цьому є символізм — для багатьох українців війна асоціюється з метро, ​​яке стало прихистком для сотень тисяч киян під час бомбардувань міста.

Знакові пісні гурту звучали особливо щемливо та розчулили мільйони телеглядачів.

У перервах між композиціями Святослав Вакарчук, лідер гурту “Океан Ельзи”, розповідав власні історії про війну та закликав людей обʼєднуватися навколо допомоги діткам, що постраждали внаслідок війни, аджн це й стало головною метою концерту.

Також “Океан Ельзи” презентували пісню “Місто Марії”, яку присвятили подвигу захисників Маріуполя — вже майже 2 місяці вони героїчно боронять місто.

Збір коштів на рахунок благодійного фонду “Твоя опора” для допомоги дітям відбувався до, під час та після телевізійної трансляції концерту гурту “Океан Ельзи” на спеціальному сайті.

“Ми зібрали ці гроші. Тут навіть не стільки важлива сума, хоча сума дуже суттєва. Я сподіваюся, що це дуже допоможе. Важливо – скільки людей долучилося. Тобто були люди, які давали навіть по п’ять гривень. Я був задоволений як митець, я був зворушений як людина, і для мене була гордість як для громадянина. Під час трансляції концерту ОЕ на ранок 26 квітня зібрано 8 257 620 грн! Дякую!” — поділився співак.

Зйомки концерту Святослава Вакарчука та гурту “Океан Ельзи” відвідали волонтери, медики, військові, співробітники ДСНС, Укрзалізниці та Національної поліції — всі ті герої, які зараз цілодобово наближають перемогу України.

Фото: Instagram