Актор і учасник минулорічних “Танців із зірками” Олексій Суровцев рятує тварин, які під час війни опинилися на вулиці, лишилися замкненими в квартирах чи просто були покинуті господарями — тепер це його щоденна праця.

Олексій
“Бородата котомама” Олексій Суровцев

У своєму Instagram Олексій розказує сумні, щемливі або, навпаки, шокуючі та обурливі історії деяких пухнастиків.

Переляканого нещасного кота на ім’я Персик актор побачив на паркані в переносці. Зателефонувавши за вказаним номером, почув від ексхазяїв котика, що його буцімто не пустили з ними до автобусу. Тепер вони в Черкаській області та забрати Персика “не мають змоги”.

Спочатку зірка серіалу “Слід” рятував людей, допомагаючи евакуювати їх з Ірпеня, Бучі та Гостомеля, а зараз прийшов до порятунку чотирилапих друзів.

“Навіть і припустити не міг, що рятуватиму хвостатих, що їх буде така величезна кількість! Покинутих, зляканих, голодних, самотніх…Чому не люди? Я евакуював спочатку людей, але потім зрозумів, що тих, хто допомагає людям тисячі, а тих, хто допомагає тваринам одиниці. У мене маленька машинка в Ірпені, куди оптимально влазять лише Коти та маленькі Собачки. Ну і люблю я тварин. Самі собі вони допомогти у цій ситуації не можуть. Не навчилися вони самі собі насипати їжу та відчиняти зачинені двері. Віримо у перемогу! Разом ми сила!!!”, — розповів Суровцев.

Сьогодні на рахунку актора вже понад 150 врятованих життів тварин. Чоловік допомагає безкоштовно, щодня до нього надходить понад 300 заявок на порятунок.

“На сьогодні маю близько 300 заявок! На день виконати можу 10-15, не більше. Працюю на межі своїх фізичних можливостей, тому вибачте, до кого не встигаю дістатися! Хочу допомогти всім, повірте, але не можу. Вірю в те, що скоро почнуть пускати цивільних, та візьму собі кілька людей на допомогу, хто має транспорт в Ірпені! Інакше толку від іншої допомоги не буде.

Усіх тварин передаю господарям чи їхнім довіреним особам. А для тих хвостатих, хто не має дому, знаходжу притулок! Вже робимо! Безмежно вдячний усім, хто допомагає. Ви мої герої! А для тих, хто ще хоче допомогти – реквізити у шапці профілю, разом ми сила!” — поділився Олексій Суровцев у своєму Instagram.

Внаслідок танкового обстрілу постраждав будинок в Ірпені, де знаходилась квартира Олексія. Останні два тижні актор ночує з власними котами в Києві, але відправляється щоранку в Ірпінь — «як на роботу».

Фото: Instagram