Пасхальний стіл традиційно має різноманітне меню, адже для приготування страв на Великдень вже можна використовувати будь-які продукти, зокрема і скоромні — м’ясо, яйця, молоко, масло тощо.

Пасхальний стіл

Великдень — важливе свято навіть для тих, хто не вважає себе вірянином, у 2022 році цей світлий день випав на 24 квітня.

Підготовка до Великодня починається задовго до настання свята, адже йому передує Чотиридесятниця — 40 днів Великого посту, а також Седмиця — тиждень безпосередньо перед Днем Воскресіння Христова. Віруючі дотримуються строгого посту, проводять час у каятті та молитві на знак єдності зі Спасителем.

Пасхальний стіл на Великдень не передбачає приготування гарячих страв, адже стіл мав стояти накритим від зорі й до зорі, щоб усі, хто завітав у гості, могли пригоститися святковими стравами.

Головні гастрономічні атрибути — паски та фарбовані яйця, потім — м’ясо у найрізноманітніших виконаннях, домашня ковбаса, а також доречними будуть овочі та овочеві салати.

Приготування пасок — це справжня магія. Звичайно, можна просто купити паску, але ніщо не створює такої чарівної святкової атмосфери в оселі, як запах живого дріжджового тіста, а потім запаморочливі аромати свіжоспечених пасок.

Існує маса рецептів великодньої випічки і кожен з них особливий по-своєму, але господині сходяться в одному: треба чітко дотримуватися рецепта, використовувати якісні продукти та хороший настрій.

Ще один важливий символ, який прикрасить пасхальний стіл — крашанки. Їх вручають всім гостям, подають жебракам, беруть із собою до церкви для освячення.

Правильніше та символічніше використовувати натуральні барвники — каркаде, лушпиння цибулі, буряковий сік або куркума. Щоб великодні яйця симпатично лежали на тарілці, потрібно вибирати їх однакової форми.

Старанні господині обов’язково приготують кілька кілець ковбаси на пасхальний стіл — справжню українську гордість. Для соковитості можна додати до фаршу нарізане вершкове масло або вершки, а для аромату — свіжий часник та свіжомелений чорний перець.

І звичайно, не обійтися без запеченого м’яса, буженини чи домашньої шинки.

М’ясо повинне бути якісним та з найменшою присутністю жиру. Перед запіканням воно має побути за кімнатної температури мінімум годину. Спочатку потрібно запікати його за 150 градусів, наприкінці збільште температуру до 220. У складі глазурі — щось алкогольне.

За такої різноманітності м’ясних і жирних страв без овочів не обійтися. Це може бути просто нарізка з огірків, перцю та помідорів, різні овочеві салати або салати з квашеною капустою.

Заправляти їх краще олією або соусами на основі олії, а не майонезом.

Також пасхальний стіл доповнюють червоним вином (бажано домашнім), сіллю та обов’язково хлібом, адже і в таке величне Свято він залишається всьому головою.

Фото: Instagram