Талісман чернигівських піротехніків пес Патрон та відомий український ведучий-мандрівник Антон Птушкін потішили користувачів спільним зворушливим фото.

Найпопулярніший пес України – джек-рассел-тер’єр на прізвисько Патрон служить в команді піротехніків Чернігівської області й щодня допомагає саперам розміновувати територію.

Патрон має свій Instagram-профіль, за яким стежать 172 тис. підписників. За два місяці війни він став улюбленцем багатьох українців, а компанія Укрпошта навіть анонсувала випуск марки зі знаменитим псом.

“Сьогодні я зустрівся з Антоном Птушкіним – українським радіо – і телеведучим, діджеєм і відеоблогером. Заслуженим журналістом України і просто позитивною і доброю людиною”, — зазначено в підписі до фото на сторінці пса Патрона.
Птушкін

Нещодавно Антону Птушкіну заборонили в’їзд до Росії на 50 років. Рішення було ухвалено через різкі висловлювання блогера з приводу війни в Україні. На закінчення терміну заборони Птушкіну буде 88 років.

Відомий тревел-блогер сфотографувався з Патроном і опублікував фото в Stories. Знімок вже прокоментувала Надя Дорофєєва.

“Дві суперзірки”, — написала співачка.

Патрон отримує багато уваги у соцмережах, а для всіх схвильованих: песику безпечно розкопувати міни, адже його вага занадто мала, щоб снаряд здетонував.

Фото: Instagram