Найвідоміший чоловічий глянець Playboy представив спеціальний випуск про війну в Україні: новий номер має історичну обкладинку, на якій позують не дівчата, а громадяни України, які тікають з окупованих міст, а також світлини зруйнованих будівель, евакуація людей з Ірпеня та інші щемливі кадри.

Playboy

“Те, що українки – незрівнянні, ми доводили всім із кожним випуском Playboy Ukraine більше 15 років поспіль. Зараз у нашу країну прийшла війна, і ми щодня доводимо всьому світу ще й те, що наша нація найсильніша. Ми завжди закликали до свободи своїх бажань, а сьогодні ми показуємо всьому світу, що таке справжня незалежність та реальна свобода цілої нації”, — йдеться у зверненні до читачів.

Спецвипуск Playboy містить кадри, які ілюструють війну в Україні: знищені будівлі у Києві, Харкові, Маріуполі та Чернігові, евакуація з Ірпеня через знищений міст, моторошні фото з Бучі, порятунок людей з дітьми та дівчина, яка вивезла з Ірпеня понад 20 тварин з інвалідністю. Окрім цього, в номері є історія вбитого журналіста Максима Левіна та його кадри, які він зробив під час війни.

Натхненням для створення випуску стали героїчні захисники України та сміливість українців, а назва номеру представлена ​​у кольорі українського прапора.

“Героїчність захисників України, сміливість українців надихнули нас створити цей спецвипуск. Він поза стандартами Playboy, але покаже всьому світу, що насправді відбувається в Україні. Покаже нищівну, безжальну війну, яку має зупинити світ. Покаже сміливість та сльози розпачу. Покаже жагу до перемоги”, — заявили у Playboy.

Спеціальний випуск можна придбати онлайн, за який редакція пропонує заплатити від €10 до €200 євро. Людина сама може визначити вартість спецвипуску.

Друковану версію власник обов’язково отримає після закінчення війни, а Олександр Шевченко, власник бренду Playboy в Україні, заявив, що кошти від продажу цього номеру журналу підуть на благодійність.

Фото: Instagram