Після купівлі Twitter Ілон Маск озвучив короткий список своїх цілей, і окрім свободи слова, це бажання зробити Twitter кращим, доповнивши продукт новими функціями, а також запровадження відкритих алгоритмів, перемога над спамботами та автентифікація всіх людей.

Twitter

Ілон Маск — давній та постійний користувач Twitter. У соціальній мережі він має 80 млн підписників, і які б заяви у соцмережі він не зробив, вони моментально розходяться в інтернеті.

Він регулярно використовує соцмережу і для того, щоб ділитися новинами компаній, що належать йому, включаючи SpaceX і Neuralink.

Крім того, він часто публікує меми, що приносить йому популярність навіть серед тих, хто не дуже цікавиться бізнесом, космосом чи автомобілями.

“Свобода слова – це основа функціонування демократії, а “Твіттер” – це цифрова міська площа, де обговорюються речі, життєво важливі для людства”, — заявив Маск.

Частина американських користувачів соцмережі критикували Маска і виступали проти покупки, припускаючи, що після зміни власника мережа стане майданчиком для розпалювання ненависті до певних громадських і політичних груп.

Сам Ілон Маск, коментуючи покупку Twitter, висловив сподівання, що навіть найбільші його критики залишаться в соціальній мережі, тому що це і є свобода слова.

“Я сподіваюся, що навіть мої найгірші критики залишаться в Twitter, тому що це і означає свободу слова”, — зазначив мільярдер.

Експерти проаналізували, чи вдасться Маску втілити свій план, адже більш м’яка політика модерації контенту може призвести до появи ще більшої кількості фейків та більш токсичної поведінки користувачів.

Навряд чи це сподобається рекламодавцям, які з меншою ймовірністю платитимуть гроші за пости, що можуть бути поруч з проявами расизму, нетерпимості чи сексизму.

Але як би там не було, покупка Twitter Маском стане однією з найбільших угод в історії технологій і матиме довгострокові глобальні наслідки.

Фото: Instagram