Музиканти легендарного ірландського гурту U2 Бон та Едж дали імпровізований концерт у Києві на станції метро “Хрещатик” на підтримку України, а під час виступу до ірландців приєднався фронтмен українського гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

Візит колективу не був несподіванкою — музикантів до Києва запросив президент України Володимир Зеленський, про що розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

“Вони приїхали на запрошення Володимира Зеленського та кажуть, що підтримають будь-яке запрошення від України, бо всім серцем підтримують українців”, — зазначив міністр.

На концерті Боно та Едж виконали декілька відомих та улюблених у всьому світі композицій U2: “Angel of Harlem”, “With or Without You” та “Stand by me” Бена Кінга.

Під час виконання останньої пісні до Боно та Еджа доєднались учасники гурту “Антитіла” — “київській” версії пісні замість “Me” виконавці співали “Ukraine”.

“У всьому світі немає місця, де ми хотіли б опинитись сьогодні більше, ніж у величному місті Києві”, — сказав вокаліст U2 Боно з імпровізованої сцени в київському метро.

“Антитіла” зіграли з U2 без жодних репетицій і це була повна і дуже вдала імпровізація.

“Я, звісно, переживав, думаю, зрозуміло, чому. І втома далася взнаки, – додав музикант, який на момент концерту не спав практично дві ночі. – Але для гурту «Антитіла» та всієї України приїзд Боно та U2 — історична подія. Нам дуже приємно, що легенди світової музики підтримують нас у боротьбі проти російських окупантів”, — поділився Тарас Тополя.

Виступ легендарних музикантів на “Хрещатику” став сюрпризом для українських шанувальників. Послухати Боно та Еджа прийшли волонтери, військові та просто ті, хто в той час був у метро.

Фото: Instagram