Яблука — одні з найсмачніших та найдоступніших українських фруктів, справжня скарбниця вітамінів, мікроелементів та інших корисних для організму речовин.

яблука

5 переваг або чому потрібно їсти яблука

• Знижують холестерин та корисні для серця, адже розчинні волокна знижують рівень холестерину у крові, а один із поліфенолів — флавоноїд епікатехін сприяє нормалізації артеріального тиску. Якщо споживати 25 г яблук (приблизно пів чашки порізаних шматочків), то можна зменшити ризик інсульту на 20%.

• Зменшують ризик діабету 2 типу — 1 яблуко в день зменшує ризик діабету на 28%. Споживання декількох яблук на тиждень має схожий захисний ефект. Поліфеноли, що містяться в яблуках допомагають запобігти пошкодженню бета-клітин в острівцях підшлункової залози. Водночас останні виробляють інсулін в організмі та можуть неоптимально функціонувати в людей з діабетом 2 типу.

• Зміцнюють імунітет завдяки високому вмісту вітаміну С, позитивно впливають на імунну систему, зміцнюють стінки кровоносних судин, зменшуючи їх проникність для токсичних речовин, мають багато фітонцидів, які володіють потужною антимікробною дією та мають потужну протизапальну дію. Ця властивість зараз дуже актуальна, адже багатьом доводиться проводити час у холодних укриттях, а потім боротися із застудою.

• Захищають щитоподібну залозу, адже в яблуках міститься велика кількість йоду, саме тому їх варто вживати для профілактики захворювань щитовидної залози, також цей елемент сприяє покращенню ефективності розумової праці.

• Нормалізують роботу шлунку — клітковина, на яку багаті плоди яблуні, допомагає налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, а також сприяє природному очищенню організму від токсинів, що накопичилися. Органічні кислоти активно беруть участь в нормалізації обміну речовин. А ще плоди мають сечогінну і жовчогінну дію, їх використовують як легке нешкідливе проносне.

Максимальна користь яблук — у сирому вигляді. Причому їсти їх треба зі шкіркою: саме в ній міститься половина клітковини яблука та багато поліфенолів.

Одного яблука раз на тиждень замало — ефективність підтверджена лише при щоденному вживанні. На щастя, виконати норму нескладно: яблука не втрачають корисних властивостей при зберіганні протягом року.

Не рекомендується вживання кислих сортів яблук людям з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки, а також при гастритах з підвищеною кислотністю.

Фото: Instagram